S novými nonstop dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry Orange predstavuje ďalšie možnosti neobmedzeného dátovania

Orange rozširuje ponuku obľúbených nonstop dátových balíkov a svojim zákazníkom prináša ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie. K existujúcim štyrom – Nonstop Čet, Nonstop Sociálne siete, Nonstop Hudba a Nonstop Video pridáva dva nové balíky Nonstop Navigácia a Nonstop Hry. Navyše, zákazníci, ktorí sa teraz rozhodnú pre balík služieb Love 40, 50 alebo 60, si môžu vybrať ľubovoľný nonstop dátový balík až na 12 mesiacov zadarmo, vďaka čomu môžu ročne ušetriť až 120 eur.

K žiadaným nonstop dátovým balíkom predstaveným v rámci vianočnej ponuky, Orange pridáva dva ďalšie užitočné balíky, ktoré potešia najmä cestovateľov či milovníkov hier. Aj s novými dátovými balíkmi Nonstop Navigácia a Nonstop Hry si zákazníci uľahčia a spríjemnia čas bez toho, aby míňali svoje predplatené dáta v paušále alebo si museli strážiť svoj dátový limit.

Aktuálne informácie a bezpečnosť na prvom mieste

Množstvo zákazníkov Orangeu je často na cestách, denne sa premiestňujú do práce, školy, prípadne na dovolenku. Práve pre nich Orange ponúka dátový balík Nonstop Navigácia, vďaka ktorému môžu zákazníci využívať aplikácie ako Sygic, Waze, Google mapy a Apple mapy bez toho, aby sa im odrátavali ich dáta z predplateného objemu mobilných dát v ich paušále či mobilnom internete.
S balíkom majú vždy poruke najaktuálnejšie dopravné informácie v čase, keď to práve potrebujú. Zároveň navigácia dohliada aj na väčšiu bezpečnosť cestujúcich, pretože ich vždy upozorní na akúkoľvek hrozbu na ceste, dopravné hliadky a ušetria im čas odporúčaním najrýchlejšej trasy podľa aktuálnej premávky. Mesačný poplatok za balík je 4 eurá.

Zábava kedykoľvek a bez obmedzení

V súčasnosti, najmä mladí ľudia, často trávia voľný čas hraním online hier. Práve pre nich Orange pripravil dátový balík Nonstop Hry, v rámci ktorého môžu zákazníci neobmedzene využívať známe globálne herné aplikácie ako Pokemon Go, Clash Royale či populárne slovenské herné aplikácie Diggy’s Adventure, Seaport, TrainStation, Emporea a Epic Evolution. Opäť sa im pri tom nebudú odrátavať ich dáta z predplateného objemu mobilných dát v ich paušále alebo mobilnom internete. Mesačný poplatok za balík je 4 eurá.

Dátový balík nonstop Navigácia obsahuje Dátový balík nonstop Hry obsahuje
Google Maps
Waze – GPS, mapy, doprava a živá navigácia
Apple Maps
Sygic GPS Navigation
Sygic Truck Navigation
Sygic Car Navigation
Sygic Professional Navigation
Sygic Voucher Edition
Pokemon Go
Clash Royale
Diggy’s Adventure
Seaport
TrainStation
Emporea
Epic Evolution
mesačný poplatok 4 € mesačný poplatok 4 €

Zákazníci s balíkom služieb Love získajú Nonstop balík na 1 rok zadarmo

Všetkých existujúcich, ale aj nových zákazníkov, ktorí sa teraz rozhodnú pre niektorý z balíkov služieb Love 40, 50 alebo 60, Orange odmení atraktívnym benefitom, vďaka ktorému si môžu vybrať ktorýkoľvek zo šiestich nonstop dátových balíkov a využívať ho 12 mesiacov úplne bezplatne.
Benefit si zákazníci môžu aktivovať jednoducho prostredníctvom SMS správy. Po aktivácii balíka služieb Love obdrží zákazník SMS správu, na ktorú stačí bezplatne poslať odpoveď s názvom Nonstop balíka, ktorý chce využívať 12 mesiacov zadarmo. Zákazníci, ktorí v čase aktivácie Love už majú zakúpený akýkoľvek Nonstop balík, si môžu vybrať ako benefit ktorýkoľvek ďalší Nonstop balík, ktorý v danom čase ešte aktívny nemajú. S týmto benefitom zákazníci môžu ušetriť až 120 eur ročne.

Po uplynutí jedného roka bude zákazník upozornený SMS správou a následne si môže službu buď sám deaktivovať alebo mu bude balík ponechaný za pôvodných štandardných podmienok: 2 eurá/ mes. Nonstop Chat, 4 eurá/ mes. Nonstop Sociálne siete, Nonstop Hry aj Nonstop Navigácia, 6 eur/ mes. Nonstop Hudba, 10 eur/ mes. Nonstop Video.

Za každý ďalší balík za znižuje cena o 1 euro

Nonstop dátové balíky si zákazníci môžu aktivovať bez viazanosti a v prípade, že si zvolia ľubovoľnú kombináciu viacerých z nich, získajú zľavu z mesačného poplatku 1€ až 5€ – pri 2 balíkoch vo výške 1 eura, pri 3 balíkoch vo výške 2 eur, pri 4 balíkoch dostanú zľavu vo výške 3 eurá, čo ročne predstavuje 36 eur. Do tohto počtu balíkov sa samozrejme nezarátava ten balík, ktorý zákazníci získajú bezplatne ako benefit k balíku služieb Love.