Orange obohacuje ponuku internetových programov cez 4G sieť

Orange prichádza s novým užívateľským programom Domáceho 4G internetu. K existujúcim balíkom pridáva nový program Home Basic 4G.

Internet pre domácnosť poskytovaný cez 4G sieť je určený najmä pre tých, ktorí bývajú v lokalitách bez prístupu k optickému alebo inému spoľahlivému internetovému pripojeniu.

Home Basic 4G za 10 eur mesačne
Do rodiny Domáceho 4G internetu v Orangei pribudol nový program Home Basic 4G. Ponúka rýchlosť sťahovania dát až do 15 Mbit/s, odosielanie dát rýchlosťou do 1 Mbit/s. Rovnako ako ostatné programy Domáceho 4G internetu je aj Home Basic 4G dátovo neobmedzený. Obsahuje 60 GB predplatených dát plnou rýchlosťou, ale po ich vyčerpaní je internetové pripojenie ďalej k dispozícii, bez akýchkoľvek doplatkov, iba jeho rýchlosť klesne na 128 kbit/s. Home Basic 4G je dostupný už od 10 eur mesačne (pri 24-mesačnej viazanosti).
Navyše, pri objednaní služby s 24-mesačnou viazanosťou cez e-shop Orangeu, získa zákazník službu na 1 mesiac bez mesačného poplatku.

Vyšší objem dát v programe Home Optimal 4G
Okrem spomenutej novinky zároveň Orange ponúka možnosť získať vyšší objem predplatených dát pri programe Home Optimal 4G. Zákazník, ktorý si pri tomto variante služby zvolí viazanosť na 24 mesiacov, získa ďalších 90 GB dát navyše, spolu tak bude mať k dispozícii až 150 GB predplatených dát.

Nové varianty doplnkovej služby Zvýšený objem prenesených dát
Zákazníci, ktorí si chcú navýšiť základný objem dát plnou rýchlosťou, majú stále k dispozícii doplnkovú službu Zvýšený objem prenesených dát. Po novom si s ňou môžu navýšiť objem dát v balíku Optimal aj Basic, a to až na 300 GB. Za navýšenie o 240 GB k programu Home Basic 4G zaplatia 10 eur. Navýšenie o 150, resp. 240 GB k variantu Home Optimal 4G ich bude stáť v oboch prípadoch 5 eur.

Užívateľský program služby Domáci 4G internet Home Basic 4G Home Optimal 4G Home Premium 4G
Maximálna teoreticky dosiahnuteľná rýchlosť sťahovania/odosielania dát 15/1
Mbit/s
15/2
Mbit/s
30/3
Mbit/s
Základný objem predplatených dát plnou rýchlosťou 60 GB 60 GB/
150* GB
300 GB
Mesačný poplatok 10* € 15* € 20* €

* platí pri 24-mesačnej viazanosti

Informácie o ponuke nájdete aj na www.orange.sk alebo na predajných miestach.