Orange mierne upravil ponuku DSL internetu, zjednotil ju s ostatnými internetovými službami

Od konca mája upravuje Orange ponuku DSL internetu pre domácnosti. Doplní aj portfólio programov pevného optického internetu. Po novom bude pri každej službe k dispozícii trojica užívateľských programov v rozsahu Basic, Optimal a Premium. Zákazník tak môže mať v Orangei bez ohľadu na technológiu pripojenia spoľahlivý pevný internet pre svoju domácnosť v cenovej úrovni 10, 15 alebo 20 eur.

Pevný internet DSL
Podobne ako pri ostatných službách, aj pri DSL internete budú odo dneška k dispozícii tri užívateľské programy – Home Basic DSL s rýchlosťou do 8 Mbit/s, Home Optimal DSL s rýchlosťou do 30 Mbit/s (v prípade vDSL), prípadne do 15 Mbit/s (aDSL) a tretím variantom je program Home Premium DSL, ktorý ponúkne maximálne dosiahnuteľné prenosové rýchlosti do 80 Mbit/s (vDSL), respektíve do 20 Mbit/s (aDSL). Wi-Fi router si môže zákazník prenajať za mesačný poplatok 1 euro, aktivačný poplatok je na úrovni 19,90 eura.

Aj programy „partnerskej“ optiky budú v trojici
Služba Pevný optický internet Partner bude od konca mája tiež vynovená. K dispozícii bude pod jednotnou hlavičkou služieb pre domácnosť (Home) v rámci troch užívateľských programov. Home Basic Fiber Partner, Home Optimal Fiber Partner a Home Premium Fiber Partner tak stále umožnia mať optické pripojenie aj zákazníkom v lokalitách, kde Orange zatiaľ vlastné optické pripojenie nemá. Zariadenie k službe môže mať zákazník za 1 euro mesačne, pri aktivácii služby zaplatí jednorazový aktivačný poplatok 19,90 eura.

Aj po novom s výhodami
V prípade služby Pevný internet DSL aj Pevný optický internet Partner môže zákazník navyše získať benefity balíka Môj Balík Love. Ak má hlasový paušál s poplatkom vyšším ako 10 eur, môže mať dvojnásobok dát (ak má nový GO paušál) alebo 1 GB dát navyše (ak má akýkoľvek starší paušál). Paušály Pevného internetu DSL môžu byť aj súčasťou výhodného balíka služieb Love.

Ponuka pevného internetu cez DSL

Užívateľský program Mesačný poplatok Max. prenosová rýchlosť (Mbit/s)
Home Basic DSL 10 € 8/1
8/1
Home Optimal DSL 15 € 30/3 (vDSL)
15/1 (aDSL)
Home Premium DSL 20 € 80/8 (vDSL)
20/1 (aDSL)

Uvedené ceny sú platné pri 24-mesačnej viazanosti.

Ponuka partnerského optického internetu

Užívateľský program Mesačný poplatok Max. prenosová rýchlosť (Mbit/s)
Home Basic Fiber Partner 10 € 15/1
Home Optimal Fiber Partner 15 € 60/6
Home Premium Fiber Partner 20 € 300/30

Uvedené ceny sú platné pri 24-mesačnej viazanosti.

Podrobné informácie o ponuke nájdete na www.orange.sk.