Nová pobočka Orange DOMA v Košiciach

Orange je bližšie už aj pre Košičanov

Po úspešnom pilotnom projekte sa spoločnosť Orange Slovensko, a.s  rozhodla posilniť divíziu osobného poradenstva pod názvom Orange Doma o novú pobočku v Košiciach.

Cieľom projektu Orange Doma je byť bližšie svojim zákazníkom. Poskytnúť im poradenstvo vo forme konzultácie priamo v pohodlí ich domova.

Vnímame tento spôsob starostlivosti o zákazníka v tejto dobe ako veľmi prospešný tak z hľadiska úspory času zákazníka, ktorý by strávil u nás na predajni čakaním. Ďalej priestorom, ktorý FTTH Špecialista môže venovať zákazníkovi. Zákazník ma väčší priestor informovať sa o technológiách, výhodách riešenia alebo ceny. Bez zbytočného stresu, že zdržuje. alebo iným spôsobom spomaľuje chod predajne.

Nová pobočka prináša nové možnosti pre Košičanov. Tí už od teraz  môžu využiť nielen našu klasickú pobočkovú sieť, ale objednať si konzultanta priamo domov.

Fotka Gabriela Ondika.

Gabriel ONDIK. Nový manažér pobočky Orange DOMA.

Sme radi, že sa manažérom pobočky stal p. Gabriel Ondik, ktorý na tejto pozícii určite posilní management Orange Doma. Veríme, že bohaté skúsenosti, ktoré získal na poli osobného poradenstva v oblasti financií, energetiky a telekomunikácií zúročí na tejto novej pozícii.

„Som rád, že som úspešne absolvoval výberové konanie na túto pozíciu. Tým pádom, môžem pokračovať v tom, čomu sa venujem prakticky od začiatku svojej kariéry. Službu Orange DOMA vnímam veľmi pozitívne. Prináša nové možnosti konzultácie o telekomunikačných produktoch tak pre zákazníka, ako aj pre FTTH Špecialistu. Doma je doma, zákazník je viac uvoľnený a môže sa naozaj pýtať na čokoľvek.  Naši poradcovia majú pre neho viac času a priestoru.“

 

Nová pobočka je umiestnená na adrese: Orange DOMA, Hlavná 108 v Košiciach. 

Je otvorená pre všetkých, ktorí majú  záujem sa dozvedieť viac o produktoch a službách Orange Slovensko. Samozrejme aj pre tých, ktorí uvažujú o zmene svojho doterajšieho poskytovateľa. V prípade, že máte záujem o osobnú konzultáciu priamo vo vašej domácnosti, neváhajte a dohodnite si stretnutie. Naši FTTH Špecialisti vás navštívia a budú pripravení vyriešiť požiadavky, alebo zodpovedať otázky. Môžete využiť náš online formulár na úvodnej stránke – Záujem o stretnutie.

Je tu aj možnosť zapojenia sa do toho unikátneho projektu a to aj vo forme kariéry. Budeme radi, keď sa pridáte k nám. Náš tím sa neustále rozrastá. Zapojte sa do výberového konania a pozveme vás na osobný pohovor. Voľné pozície nájdete v sekcii Kariéra.