Ďalšie dve mestá môžu využívať optický internet a televíziu od Orangeu

Vyše tridsať miest na Slovensku tak má od tohto týždňa prístup k optickej sieti Orangeu a službám, ktoré v nej operátor poskytuje. Zákazníci v spomínaných mestách na juhu aj severe Slovenska tak majú k dispozícii superrýchly optický internet či digitálnu televíziu na optike od Orangeu.

Rýchly a stabilný internet

Internet na optike ponúka vysokú stabilitu a teoretické rýchlosti až do 500 Mbit/s. Zákazníci si môžu vybrať podľa svojich potrieb a preferencií z troch programov – Home Basic Fiber za 10 eur mesačne, Home Optimal Fiber za 15 eur mesačne a najrýchlejší internet od Orangeu Home Premium Fiber (500 Mbit/s) za mesačný poplatok 20 eur, ku ktorému môžu získať základnú verziu televízie na optike zadarmo.


*informácie uvedené v tabuľke platia pri 24-mesačnej viazanosti

Superrýchly a stabilný internet si môžu zákazníci – vďaka možnosti pripojiť sa nielen cez kábel, ale aj cez Wi-Fi – užívať bez problémov na počítači, mobile, tablete či notebooku.

Digitálna televízia s množstvom užitočných funkcionalít

Optika od Orangeu zároveň prináša digitálnu televíziu so špičkovým obrazom, desiatkami TV staníc a množstvom užitočných funkcií, ktoré zvyšujú komfort sledovania televízie. Až 31-dňový TV archív umožňuje zákazníkovi sledovať vysielanie vybraných TV staníc až mesiac spätne. K TV na optike ho zákazník môže získať pri 24 mesačnej viazanosti úplne bezplatne. Samozrejmosťou televízie od Orangeu je možnosť zastaviť a pretočiť si aktuálny program či možnosť požičať si film z pohodlia svojej obývačky.

Zákazníci majú na výber z troch úrovní TV na optike: Home Basic TV (20 TV staníc), Home Optimal TV (viac ako 60 TV staníc) a Home Premium TV (viac ako 80 TV staníc). Základnú verziu Home Basic TV pritom môžu mať zákazníci k najrýchlejšiemu internetu od Orangeu zadarmo.


*informácie uvedené v tabuľke platia pri 24-mesačnej viazanosti

Zákazníci si môžu televíziu výhodne nakombinovať s ktorýmkoľvek z internetov na optike. Za lepšiu cenu tak získajú kompletný balík kvalitného internetu a televízie pre svoju domácnosť.


*informácie uvedené v tabuľke platia pri 24-mesačnej viazanosti

Teraz aj s ďalšími výhodami

Na obyvateľov Popradu a Komárna čakajú aj ďalšie výhody. Ak si teraz aktivujú pevný optický internet alebo televíziu na optike od Orangeu, prvé tri mesiace ho budú používať bezplatne. Navyše, každý z nich bude zaradený do žrebovania o internet alebo televíziu na dva roky zadarmo.

O optike Orangeu

Optika je aktuálne najmodernejším a najkvalitnejším technologickým riešením pre pevné pripojenie do domácnosti. Jej najväčšími prednosťami sú rýchlosť, stabilita, prakticky neobmedzená kapacita a výborná perspektíva do budúcna. V Orangei je inštalácia jednoduchá, bez väčších zásahov v byte, je čistá a technici ju po dohode termínu zrealizujú u zákazníka doma približne do troch hodín.

Dostupnosť optického pripojenia si môžu zákazníci jednoducho overiť na www.orange.sk/optika, prípadne na bezplatnom čísle 0800 500 100 alebo priamo v predajniach Orangeu.